Menu
Cosul tau

Echipa SemPlus

Daca ești aici înseamnă că te-am făcut curios și te întrebi - Cine-i SemPlus asta, băi frate? Pffff, păi SemPlus este in primul rand un concept. Un concept grozav, despre tot ce înseamnă agricultura bio, agricultura organica, hrana sănătoasă și independența! Fie că e George, Carmen, Irina sau Alexandra, va asiguram că oamenii noștri sunt cei mai buni. Am îmbinat experiență celor mai devreme născuți, cu entuziasmul și energia tinerilor. Am sudat o echipă puternică, care reprezintă forța noastră. Ne mândrim cu echipa noastră, astfel va vom prezenta structura noastră, gândită să acopere nevoia de consultanță în fertilizarea plantelor, tratamente fitosanitare, alegerea materialului semincer, unelte și utilaje și în general, tot ceea ce este necesar pentru casa și grădina.

DEPARTAMENT VANZARI IN FITOFARMACII/FLORARII/MAGAZINE AGRICOLE

Anin Dan, agent vanzari, sud est - 0745756405 - dan.anin@semplus.ro

Leanca Ana Maria, agent vanzari, sud vest - 0732239298 - anamaria.leanca@semplus.ro

Firica Simona, agent vanzari, Bucuresti, Ilfov - 0761619188 - simona.firica@semplus.ro

Anin Mihai, agent vanzari - cultura mare si furaje - 0751.015.987 - anin.mihai@semplus.ro

 

DEPARTAMENT VANZARI ONLINE

Podeanu George - manager vanzari online - 0767.709.512 - george.podeanu@semplus.ro


Olteanu Valentina - agent vânzări online - 0766.681.497 - valentina.olteanu@semplus.ro


Comorasu Irina - agent vânzări online - 0770.791.861 - irina.comorasu@semplus.ro

 

Gavrila Luana - agent vânzări online - 0760.566.618 - luana.gavrila@semplus.ro

 

MAGAZINE PROPRII

MAGAZIN SEMPLUS GIURGIU


Scăpau Iolanda - consultant vanzari magazin - iolanda.simon@semplus.ro - 0770.793.240

 

MAGAZIN SEMPLUS BANEASA


Stan Luminița - consultant vânzări - consultant vanzari magazin - luminita.stan@semplus.ro - 0729.428.059

 

MAGAZIN BRICOPLUS BANEASA


Podeanu Mariana - consultant vânzări - consultant vanzari magazin - lmariana.podeanu@semplus.ro - 0739.171.164

 

DEPARTAMENT ADMINISTRATIV
 

Spinu Irina - manager administrativ - irina.spinu@semplus.ro - 0784.099.959


Vitan Carmen-Catalina - manager achizitii - carmen.vitan@semplus.ro - 0768.102.254

 

Gradisteanu Andrei - copyrighter - andrei.gradisteanu@semplus.ro - 0726.521.089
 

PRODUCTIE IMPUTURI ECO

Olteanu Alexandra - manager administrativ - alexandra.olteanu@semplus.ro - 0761.607.008

Grama Iulica, ambalator manual - iulica.grama@semplus.ro - 0726509151

DEPOZIT


Anin Florina - gestionar depozit - florina.anin@semplus.ro - 0753.280.520


Stancu Marian - manipulant marfa - marian.stancu@semplus.ro - 0746.133.053